0.00 

O nás

    Impluzom pre vznik projektu "GlobalFitness" bola z nášho pohľadu potreba predstaviť športovcom aj širokej verejnosti mimoriadne kvalitné a certifikované výživové doplnky stravy a športové doplnky, predovšetkým od anglických a nemeckých výrobcov. V týchto krajinách má odvetvie výroby výživových doplnkov a doplnkov stravy dlhoročnú tradíciu. Pre informáciu, prvá súťaž v kulturistike na svete  sa uskutočnila práve v Anglicku v roku 1981, konkrétne v Londýne. Jej organizátorom bol Eugene Sandow. Zaujímavosťou je, že víťaz získal práve sošku organizátora :-). Dnes túto sošku dostáva víťaz najprestížnejšej súťaže Mr. Olympia.

    Aj keď sa v názve "Globalfitness"  nachádza slovo ,,fitness”, na našej stránke si prídu na svoje nadšenci takmer všetkých športových disciplín. Dokonca naša ponuka produktov nie je určená iba športovcom, ale aj širokej verejnosti, ktorú zaujíma zdravý životný štýl.

Vieme, že nie každý náš zákazník je profesionálnym športovcom, ktorý si dokáže vybrať z nášho e-shopu presne to, čo potrebuje, preto ti okrem našich produktov ponúkame aj poradenstvo, ktoré ti pomôže, ak s výživovými doplnkami začínaš, alebo ak máš akékoľvek otázky ohľadom zdravej životosprávy.

Predaju športových a výživových doplnkov sa venujeme na profesionálnej úrovni, preto náš GlobalFitness tím pokryje potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nájdeš u nás vysoko kvalitné produkty od renomovaných značiek, ktoré sú určené pre rôzne skupiny ľudí a vzájomne sa dopĺňajú.  Postupne budeme náš sortiment rozširovať aj o ďalšie výrobky. Momentálne najtvrdších borcov zo sveta kulturistiky určite poteší značka Napa, ktorá je v našom e-shope absolútnou novinkou. Okrem výživových doplnkov vyrába aj rôzne športové doplnky a oblečenie. Pri tejto značke si určite príde na svoje každý športový nadšenec.

Extra prémiovú kvalitu z Anglicka reprezentuje Applied nutrition. Sortiment jej produktov zahŕňa športové výživové doplnky, doplnky pre zdravie, ale aj funkčné jedlá. 

Prvou ambasádorkou značky Global Fitness je naša profesionálna WFF bikini modelka MVDr. Tímea Juhásová, ktorá sa pýši titulom majsterky sveta.

Registráciou na našej stránke získaš nielen pomoc a cenné rady v oblasti zdravého životného štýlu, ale ako náš zákazník máš možnosť získať darčeky, ktoré určite potešia všetkých športovcov. Tiež sa môžeš so svojimi otázkami v oblasti tréningu a výživy obrátiť práve na Tímeu, ktorá je z času na čas prítomná aj na našom chate.