0.00 

O nás

GlobalFitness vznikol ako e-shop zaoberajúci sa predajom výživových a športových doplnkov. Aj keď v názve sa nachádza slovo ,,fitness”, na nasej stránke si prídu na svoje nadšenci takmer všetkých športových disciplín. Naša ponuka produktov nie je určená iba športovcom, ale aj širokej verejnosti, ktorú zaujíma zdravý životný štýl.

Vieme, že nie každý náš zákazník je profesionálnym športovcom, ktorý si dokáže vybrať z nášho e-shopu presne to, čo potrebuje, preto ti okrem našich produktov ponúkame aj poradenstvo, ktoré ti pomôže, ak s výživovými doplnkami začínaš, alebo ak máš akékoľvek otázky ohľadom zdravej životosprávy.

Predaju športových a výživových doplnkov sa venujeme na profesionálnej úrovni, preto náš GlobalFitness tím pokryje potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nájdeš u nás vysoko kvalitné produkty od renomovaných značiek, ktoré sú určené pre rôzne skupiny ľudí a vzájomne sa dopĺňajú. Patrí k nim napríklad naša slovenská značka Kompava, ktorá je na trhu už obdivuhodných 16 rokov a jej produkty sú zamerané nielen na rozvoj zdravia, ale aj krásy. Najtvrdších borcov zo sveta kulturistiky určite poteší značka Napa, ktorá je v našom e-shope absolútnou novinkou. Okrem výživových doplnkov vyrába aj rôzne športové doplnky a oblečenie. Pri tejto značke si určite príde na svoje každý športový nadšenec.

V budúcnosti pre vás chystáme aj výrobky obľúbenej anglickej značky Applied nutrition. Sortiment jej produktov zahŕňa športové výživové doplnky, doplnky pre zdravie, ale aj funkčné jedlá.

Od Global Fitness zatiaľ získala podporu naša profesionálna WFF bikini modelka MVDr. Tímea Juhásová, majsterka sveta, ktorá pôsobí aj ako reprezentačná trénerka vo federácii NABBA/WFF Slovakia. V budúcnosti však plánujeme podporiť aj ďalších úspešných športovcov, na čo sa veľmi tešíme.

Registráciou na našej stránke získaš nielen pomoc a cenné rady v oblasti zdravého životného štýlu, ale ako náš zákazník máš možnosť získať darčeky, ktoré určite potešia všetkých športovcov.