0.00 
PESTREC MARIÁNSKY

Milk Thistle (Pestrec Mariánsky)

Zdravý žlčník a pečeň

Používa sa predovšetkým pri ochoreniach pečene a žlčníka, a za svoje liečivé účinky vďačí látke Silymarín. Najdôležitejšou funkciou je ochranný účinok pečeňových buniek. Výborný doplnok pri dlhodobom užívaní liekov.

11.15s DPH
Kód:
00629
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Applied Nutrition

Výživový doplnok

BALENIE: 90 tabliet (90 dávok)

Tablety

  • PESTREC MARIÁNSKY ZNÁMI AJ AKO BODLIAK
  • PODPORUJE DOBRÉ TRÁVENIE
  • REGENERÁCIA PEČENOVÝCH BUNIEK
  • 300MG V JEDNEJ TABLETE

MILK THISTLE (PESTREC MARIÁNSKY) od Applied Nutrition je tradičný rastlinný liek používaný na zmiernenie príznakov spojených s ťažkosťami trávenia. Pestrec Mariánsky, inak nazývaný bodliak je rastlina, ktorého hlavnou účinnou zložkou je silymarín. Pestrec Mariánsky sa už po stáročia používa na podporu zdravia pečene.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užite 1-2 tablety denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10 °C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

ZLOŽENIE: Každá filmom obalená tableta obsahuje 300 mg štandardizovaného extraktu z Pestreca Marianského (Silybum marianum (L.) Gaertner) (ekvivalent 7200 mg - 8100 mg plodu bodliaka), čo zodpovedá 174 mg silymarínu, počítané ako silibinín. Rozpúšťadlo: Acetón 95% obj.

UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény.

Výrobca:
Applied Nutrition Ltd
Webber Estate
Knowsley
L33 7SQ
Veľká Británia
Company NO. 09131 749
Vyrobené vo Veľkej Británii 
sales@appliednutrition.uk 

Distribútor:
5 plus, s.r.o.
Krivá 18
Košice 040 01
www.globalfitness.sk

Balenie: 90 tabliet/90 dávok 
0%
Priemer z 0 hodnotení

Recenzie od zákazníkov - Milk Thistle (Pestrec Mariánsky)