0.00 
Leucine 4K

LEUCINE 4K

Zabráň úbytku svalovej hmoty

Najdôležitejšia aminokyselina z BCAA. Bráni katabolizmu, pomáha pri náraste a regenerácií svalov.

22.50s DPH
Kód:
00632
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Applied Nutrition
Množstvo:

Tablety

BALENIE: 240 tabliet (60 dávok)

  • L-LEUCÍN JE ESENCIÁLNA AMINOKYSELINA
  • URÝCHĽUJE REGENERÁCIU
  • NAJD Ô LEŽITEJŠIA AMINOKYSELINA Z BCAA
  • BRÁNI ÚBYTKU SVALOVEJ HMOTY
  • BRÁNI KATABOLIZMU

LEUCINE 4K: L-Leucín je primárny a najbohatší z troch rozvetvených reťazcov aminokyselín (BCAA). L-Leucín je esenciálna aminokyselina, ktorú ľudské telo nedokáže syntetizovať, a preto musí byť konzumovaná prostredníctvom doplnkovej formy ako napr. LEUCINE 4K od Applied Nutrition. To sa bežne vyskytuje vo vysokých množstvách v mnohých živočíšnych potravinách, ako sú chudé mäso, hydina a ryby. L-Leucínové tablety sú ideálne pre každého, kto sa zúčastňuje intenzívnej fyzickej aktivity. Tieto tablety odporúčame užívať buď pred alebo po tréningu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užite 4 tablety denne. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov 45 minút pred tréningom a po tréningu.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10 °C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

ZLOŽENIE: L-leucín, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza), anti caking činidlo( farmaceutický mastenec, stearát horečnatý. Alergény:Vyrobené v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju, vajcia, lepok a výrobky z nich.

UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény.

 

TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODN ÔT

 

4 tablety (1 dávka)

L-leucín

4000 mg

 

Výrobca:

Applied Nutrition Ltd

Webber Estate

Knowsley

L33 7SQ

Veľká Británia

Company NO. 09131 749

Vyrobené vo Veľkej Británii

sales@appliednutrition.uk

Distribútor:

5 plus, s.r.o.

Žižkova 30

Košice 040 01

 www.globalfitness.sk
Balenie: 240 tabliet/60 dávok 
0%
Priemer z 0 hodnotení

Recenzie od zákazníkov - LEUCINE 4K