0.00 
CREATINE MONOHYDRATE

Creatine Monohydrate

Výkon, veľkosť a pevnosť svalstva

Podporí rast svalovej hmoty, zvýši silový výkon a dodá energiu. Kreatín monohydrát v práškovej forme s perfektnou rozpustnosťou vo vode. Ľahko a rýchlo vstrebateľný.

13.15s DPH
Kód:
00615
Dostupnosť:
Vypredané
Výrobca:
Applied Nutrition
Balenie:

Výživový doplnok

BALENIE: 500g (100 dávok)

                  250g (50 dávok)

Instantný prášok

  • 100% ČISTÝ MIKRONIZOVANÝ KREATÍN

  • VÝKON, VEĽKOSŤ A PEVNOSŤ SVALSTVA

  • ZVYŠUJE SILU, VYTRVALOSŤ A OBJEM SVALOV

  • ZRÝCHĽUJE ZOTAVENIE

  • ZLEPŠUJE VYTRVALOSŤ

  • ZVYŠUJE SVALOVÝ VÝKON PRI TRÉNINGU S VYSOKOU INTENZITOU

  • POMÁHA PRI BUDOVANÍ SVALOVEJ HMOTY

CREATINE MONOHYDRATE od Applied Nutrition pomáha zvýšiť fyzický výkon. Mikronizovaný kreatín od Applied Nutrition poskytuje najčistejší a najzachovalejší kreatínový prípravok. Štúdie uvádzajú, že zvýšenie hladiny kreatínu pomáha oddialiť nástup únavy, zvýšiť energetický metabolizmus vo svalových bunkách a zvýšiť celkovú tréningovú schopnosť tela. Kreatín je zlúčenina, ktorú telo prirodzene produkuje, aby dodávalo svalom energiu. Vzniká v pečeni, v pankrease a obličkách, prepravuje sa cez krvný obeh do svalov tela, kde sa premieňa na fosfokreatín. Tento vysoko výkonný metabolit sa potom používa na regeneráciu svalov dodávaním adenozíntrifosfátu, ktorý je konečným zdrojom svalovej energie.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Pridajte jednu odmerku (5g) do vody, alebo ovocnej šťavy a dobre premiešajte. Užívajte 1-2 krát denne s jedlom, alebo ihneď po tréningu v udržiavacej fáze. Pre dosiahnutie, ešte lepších výsledkov v objemovej fáze sa odporúča s ranným, popoludňajším, večerným jedlom a pred spaním a to počas 4-5 dní.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

ZLOŽENIE: 100% mikronizovaný keratín monohydrát

UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény.

TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÔT

 

 1 dávka(5g) 

 100% Kreatín monohydrát 

 5000 mg

 
Výrobca:
Applied Nutrition Ltd
Webber Estate
Knowsley
L33 7SQ
Veľká Británia
Company NO. 09131 749
Vyrobené vo Veľkej Británii 
sales@appliednutrition.uk 
 
Distribútor:
5 plus, s.r.o.
Krivá 18
Košice 040 01
www.globalfitness.sk
Balenie: 500 g  / 250g 
0%
Priemer z 0 hodnotení

Recenzie od zákazníkov - Creatine Monohydrate