0.00 
CLA GOLD 1000

CLA GOLD 1000 - 100 kapsúl

Podpor spaľovanie tukov

CLA alebo Konjugovaná kyselina linolová je spaľovač tukov

18.15s DPH
Kód:
00612
Dostupnosť:
Vypredané
Výrobca:
Applied Nutrition

Výživový doplnok

BALENIE: 100 gélových kapsúl (50 dávok)

Softgélové kapsuly

  • KONJUGOVANÁ KYSELINA LINOLOVÁ

  • ZNIŽUJE HLADINU CHOLESTEROLU

  • PODPORUJE SPAĽOVANIE TUKOV

  • PRÍRODNÝ ZDROJ OMEGA 6 MASTNÝCH KYSELÍN

  • ZLEPŠUJE METABOLIZMUS

CLA GOLD 1000 (Konjugovaná kyselina linolová) je prirodzene sa vyskytujúca mastná kyselina, ktorú ľudské telo nedokáže prirodzene vyprodukovať, nachádza sa najmä v širokej škále potravín, ako je hovädzie mäso, morčacie mäso a dokonca sa nachádza aj v niektorých druhoch mliečnych výrobkov. Napriek tomu, že sa vyskytuje v prírodných zdrojoch, to všetko je v relatívne malých množstvách. Kapsuly CLA GOLD 1000 od Applied Nutrition poskytujú vášmu telu dostatočné množstvo CLA, ktoré potrebuje telo počas procesu straty hmotnosti- diéty. CLA GOLD 1000 sa rýchlo stáva jedným zo základných doplnkov výživy pre mnohých nadšencov fitnes, nakoľko priaznivo ovplyvňuje celkové zdravie, vedie k strate tuku a vyrysovaným svalom. CLA GOLD 1000 je zdravý tuk a najbohatší zdroj pochádza zo Svetlicového (Saflorového oleja).

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užite 2 gélové kapsuly dvakrát denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

ZLOŽENIE: Konjugovaná kyselina linolová 80% (zo Saflorového oleja), rastlinná softgélová kapsula, rastlinný glycerín, voda. Môže obsahovať alergény. Môže obsahovať stopy sóje, kravského mlieka, vajec, pšenice, vlašských orechov, arašidov.

UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény.

TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÔT

 

2 kapsuly (1 dávka)

CLA- Bohatý Saflorový olej

2000 mg

z toho obsah CLA

1600 mg

Výrobca:

Applied Nutrition Ltd

Webber Estate

Knowsley

L33 7SQ

Veľká Británia

Company NO. 09131 749

Vyrobené vo Veľkej Británii

sales@appliednutrition.uk

Distribútor:

5 plus, s.r.o.

Krivá 18

Košice 040 01

www.globalfitness.sk

 
0%
Priemer z 0 hodnotení

Recenzie od zákazníkov - CLA GOLD 1000 - 100 kapsúl