0.00 

Balíček ˮCHUDNUTIEˮ

Vyhrajte boj s tukom!

Akciový balíček dokonale podporí vaše úsilie v boji s nadbytočným tukom. Obsahuje jedinečnú kombináciu výživových doplnkov, ktoré napomáhajú pri regulácií telesnej hmotnosti. Balíček obsahuje  SHRED X, Raspberry Ketone a Fit Chitosferín.

55.00s DPH-19%
stará cena67.59€s dph
Kód:
00653
Dostupnosť:
Skladom
Množstvo:

Akciový balíček dokonale podporí vaše úsilie v boji s nadbytočným tukom.

SHRED X (ABE)

ALL BLACK EVERYTHING

Výživový doplnok

BALENIE: 90 kps/ 70g (30 dávok)

Kapsuly

 • VEGGIE KAPSULY
 • CHRÓM PRISPIEVA K NORMÁLNEMU METABOLIZMU MAKROŽIVÍN
 • B VITAMÍNY PRISPIEVAJÚ K ZNÍŽENIU ÚNAVY A VYČERPANOSTI
 • CELKOVÝ OBSAH KOFEÍNU 278 mg

SHARED X (ABE) od Applied Nutrition je inovatívny produkt, ktorý poskytuje jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek , ktoré pomáhajú dosahovať tréningové ciele na maximum.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užite 3 kapsuly denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

ZLOŽENIE: extrakt zo zeleného čaju  (95%polyfenoly), kofeín bezvodý, kajenské korenie, extrakt z olivového listu (štandardizovaný pre 30% Oleuropein), L-tyrozín, L-teanín, kajenské korenie, chrolin bitartrát, TeaCrine® (ako Theacrín), rastlinná kapsula: Hydroxypropylmetylcelulóza, Gama-butyrobetaín Ethyl Ester HCL, rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý, vitamín B3 (nikotínamid), BioPerine® (výťažok z čierneho korenia), vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), pikolinát chrómu

UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény. S vysokým obsahom kofeínu až 278 mg, neodporúča sa užívať pred spaním.

TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÔT

 

3 kapsuly (1 dávka)

Zelený čaj (95% polyfenoly)

400 mg

Kofeín bezvodý

250 mg

Kajenské korenie

200 mg

Extrak z olivového listu

200 mg

TeaCrine®

100 mg

Gama-butyrobetaín Ethyl Ester HCL

25 mg

BioPerine®

5 mg

L-tyrozín

150 mg

L-teanín

150 mg

Cholín

150 mg

 

VITAMÍNY

 

3 kapsuly (1 dávka)

*RVH%

Vitamín B3 (Nikotínamid )

16 mg

100,4

Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid)

5 mg

358

Vitamín B12 (Kyanokobalamín)

200 mcg

8000

Chróm

120 mcg

300

*RVH- referenčná výživová hodnota

Výrobca:
Applied Nutrition Ltd
Webber Estate
Knowsley
L33 7SQ
Veľká Británia
Company NO. 09131 749
Vyrobené vo Veľkej Británii 
sales@appliednutrition.uk 

Distribútor:
5 plus, s.r.o.
Žižkova 30
Košice 040 01
www.globalfitness.sk

 

RASPBERRY KETONE

Výživový doplnok

BALENIE: 60 kps (30 dávok)

Kapsuly

 • 500 MG PRÍRODNÁ POMOC NA ZNÍŽENIE TELESNEJ HMOTNOSTI

RASPBERRY KETONE je prelomový produkt, ktorý je odporúčaný na podporu  chudnutia a napomáha pri regulácií telesnej hmotnosti. Môže zlepšiť schopnosť spaľovania tukov, zrýchľuje metabolizmus, čo môže prispieť k celkovému zníženiu telesnej hmotnosti. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: užite 1 kapsulu(500mg) ráno, alebo 1 kapsulu (500mg) večer. Počas tréningových dní užite jednu porciu-1 kapsulu (500mg) 30 minút pred tréningom. Zapite s dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C.Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

ZLOŽENIE: malinový extrakt, želatínová kapsula, stearát horečnatý

UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov.

 

Výrobca:
Powerhouse Nutrients Ltd
Unit 1
77,Skelmersdale Road
Bickerstaffe
Lancashire
WN8 8BU
Veľká Británia
Vyrobené vo Veľkej Británii 
www.napabodybuilding.com
info@napabodybuilding.com

Distribútor:
5 plus, s.r.o.
Žižkova 30
Košice 040 01
www.globalfitness.sk

 

FIT CHITOSFERÍN

Fit Chitosferín je zlúčenina prírodného pôvodu, ktorá má výnimočnú schopnosť viazať na seba viditeľné a skryté tuky z prijatej potravy a prirodzenou cestou ich dokáže vylúčiť. Fit Chitosferín sa skladá z účinnej formuly, ktorá dokáže vychytať viditeľné i skryté tuky z prijatej stravy. Účinne pôsobí na viditeľné tuky, ktoré prijímame v našej strave, ako napríklad maslo, majonéza alebo hranolky. Fit Chitosferín zabraňuje ukladaniu skrytých tukov, ktoré sa nachádzajú v pečive alebo v cukrárenských výrobkoch. Fit Chitosferín vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu neutralizuje veľmi veľkú časť tukov z potravy. 

Ako to vlastne zjednodušene funguje?

Fit Chitosterín obsahuje účinnú látku chitosan a aktívne uhlie. Po tom, ako sa dostane do žalúdka nastane reakcia. Činnosť chitosanu a uhlia aktivuje pH prostredie žalúdka. Chitosan sa nabalí tukmi, ktoré sa v žalúdku nachádzajú a putuje ďalej celou tráviacou sústavou, bez toho. aby sa tuk zmenil na nežiadúci tukový vankúšik na našom tele. I keď to vyzerá veľmi jednoducho, cesta nášho Fit Chitosferínu je celkom náročná. 

 

Špeciálne zloženie formuly mikrogranúl Fit Chitosferínu eliminuje viditeľné a skryté tukové zložky z prijatej potravy. 1 gram Fit Chitosferínu dokáže naviazať na seba až 17 gramov tuku a prirodzenou cestou ich z tela vylúčiť bez absorbciepričom nezaťažuje žalúdok. Fit Chitosferín nie je potrebné užívať dlhšiu dobu, výsledky uvidíte už od prvej kapsuly!

Účinné zložky Fit Chitosferínu:

 • chitosan
 • frukto-oligosacharidy
 • aktívne uhlie
 • zelený čaj

Chitosan:

 • dietetická vláknina prírodného charakteru s kladným (hydrofilným) nábojom, ktorá vytvára silnú kovalentnú väzbu s molekulami záporne (hydrofóbne) nabitých častíc tukov a žlčových kyselín
 • v prírode sa nachádza v hubách a vonkajších skeletoch humrov, krabov a iných kôrovcov
 • patrí do skupiny glukozamínov, získaných z morských organizmov (kostry, schránky)
 • je nestráviteľný a neobsahuje žiadne kalórie

Frukto-oligosacharidy:

 • nízkokalorické prírodné cukry s bifidogennými vlastnosťami
 • v prírode sa nachádzajú v červenej repe, čakanke, artičokoch
 • neovplyvňujú glykémiu
 • v mikrogranule zabezpečujú pórovitosť a tým vyššiu schopnosť naviazania tukov

Aktívne uhlie:

 • jedná sa o ultračistý mikronizovaný grafit s vysokošpecifickým povrchom, ktorý pôsobí ako prírodný katalyzátor reakcie a zvyšuje rýchlosť viazania mikrogranúl s tukmi

Extrakt zo zeleného čaju:

 • má vysoký obsah katecholov (látky s vysokou antioxidačnou schopnosťou), ktoré dodávajú mikrogranule lipolytický charakter
 • podporuje normálny metabolizmus lipidov

Mechanizmus aktivity Fit Chitosferínu v organizme:

 1. Po použití sa kapsula rozpustí v žalúdku a jej perličky sa rozptýlia takmer okamžite. Vďaka špeciálnemu zloženiu neutralizuje veľkú časť tukov z potravy, pričom využíva vysokú schopnosť ultra-čistého aminopolysacha­ridového vlákna viazať molekuly tukov do silnej kovalentnej väzby. Mikrogranuly sú aktivované katecholmi extrahovanými zo zeleného čaju (prírodný katalyzátor).
 2. Mikrogranuly pôsobia na tuky: viditeľné (maslo, majonéza…) i skryté (pečivo, mäso, cukrovinky…)
 3. Frukto-oligosacharidová vrstva perličiek s bifidogénnym účinkom aktivuje molekulu v žalúdočnom prostredí a zabezpečuje okamžité rozptýlenie v žalúdku, chitosan sa aktivuje, pomaly sa rozptyľuje a viaže mastné kyseliny do silnej kovalentnej vazby. Zlúčenina chitosanu a mastných kyselín sa transformuje do lipidovej frakcie a v nestráviteľnej forme sa vylučuje z organizmu.
 4. Čierne uhlie absorbuje neutrálne triglyceridy.

Odporúčané dávkovanie:

 • jednu kapsulu pred každým jedlom (3–5 x denne)
 • zapiť dostatočným množstvom vody

Fit Chistosferín obsahuje:

chitosan, aktívne uhlie, zelený čaj, želatína, farbivo caramel E 150, glycerol, prírodné cukry: 1-Kestóza, Nystóza, Fructosyl-nystóza

Nutričné informácie 100 g 1 kapsula
Energetická hodnota 1473,86 kJ/35­2,6 kcal 5,89 kJ/1,41 kcal
Chitosferín 84,00 g 400 mg
Bielkoviny 16,00 g 64,00 mg
Sacharidy 2,00 g 8,00 mg
Tuky 0,18 g 0,72 mg

Upozornenie:

Fit Chitosferín je ekvivalent registrovanej ochrannej známky Kinospherín®. Krajina pôvodu: Slovensko, suroviny: Francúzsko. Výrobok obsahuje alergén: kôrovce (chitosan). Výrobok nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s ochorením obličiek a pečene. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. 

Rozhodnutie ÚVZSR BPOVO/1649/2005/Kr

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

 

0%
Priemer z 0 hodnotení

Recenzie od zákazníkov - Balíček ˮCHUDNUTIEˮ